دندانپزشکی نوین بهترین دندانپزشکی در تهران

با توجه به حساس بودن کار های دندانپزشکی همه ی افراد به دنبال مکانی مطمئن برای مراجعه می باشند تا در محیطی امن و مناسب کار های دندانپزشکی خود را انجام دهند. نکته ی دیگری که برای مراجعه کنندگان به کلینیک های دندانپزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است،بهره گیری از پزشکان متخصص و با تجربه در این کلینیک ها می باشد. همان طور که می دانید پزشک خوب و با تجربه می تواند استرس های ناشی از اعمال دندانپزشکی در افراد را از بین ببرد و افراد با تمایل بیشتری کار های خود را به آن ها می سپارند. اگر به دنبال محیطی مناسب با پزشکانی متخصص هستید، پیشنهاد ما برای شما انتخاب دندانپزشکی نوین می باشد. دندانپزشکی نوین با بهره گیری از محیطی کاملا بهداشتی و مجهز با بهره بردن از دستگاه های به روز دندانپزشکی در جهان و هم چنین بهره بردن از پزشکانی کار بلد به ارائه خدمات در حوزه دندانپزشکی می پردازد و حتی می توان گفت که دندانپزشکی نوین خدماتی در حد کلینیک های دندانپزشکی اروپایی و آمریکایی به شما ارائه می دهد و نگرانی شما در هر مورد را به صفر می رساند.

دندانپزشکی نیاوران

  کیلینیک دندانپزشکی نوین زیر نظر دکتر افشین میرزایی با گرد هم آوردن پزشکانی برتر در سطح کشور که همگی از اساتید دانشگاه های معتبر می باشند به ارائه خدمات دندانپزشکی می پردازد. دندانپزشکی نوین به عنوان بهترین دندانپزشکی شمال تهران در حال فعالیت می باشد و می تواند بهترین گزینه برای افرادی که در تهران ساکن هستند باشد. این کلینیک با داشتن دو شعبه به نام های دندانپزشکی نیاوران و دندانپزشکی تهرانپارس به ارائه خدمات در حوزه های مختلف دندانپزشکی می پردازد. همان طور که می دانید امروزه تعداد کار هایی که در حوزه دندانپزشکی جای می گیرد بسیار متنوع می باشد و همه ی ما به دنبال کلینیکی هستیم که همه ی کار های دندانپزشکی در آن انجام شود. در این رابطه باید گفت دنداپزشکی نوین با ارائه خدمات در همه ی حوزه های دندانپزشکی پاسخ گوی همه ی نیاز های شما عزیزان می باشد.

  شناخت انواع خدمات در دندانپزشکی نوین

  همان طور که گفته شد دندانپزشکی نوین فعالیت گسترده ای در حوزه های دندانپزشکی دارد و در هر دو حوزه زیبایی و درمانی به ارائه خدمات می پردازد. برای آشنایی بیشتر شما تعدادی از این خدمات را بر می شماریم.

  ۱_ ارتودنسی: این روش هر دو جنبه درمانی و زیبایی را در بر می گیرد و معمولا برای مرتب کردن دندان ها و یا برطرف کردن برخی از مشکلات فک مورد استفاده قرار می گیرد. ارتودنسی در دندانپزشکی نوین زیر نظر بهترین متخصصان این حوزه انجام می گیرد.

  ۲_ کامپوزیت: معمولا این روش برای جنبه زیبایی دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرد و در مواقعی که دندان ها دچار زردی یا تیرگی شده باشند از آن استفاده می کنند. با استفاده از این روش می توانید لبخندی زیباتر داشته باشید و از شر زردی دندان های خود خلاص شوید.

  ۳_ بلیچینگ دندان: بلیچینگ با استفاده از روش های مختلفی مانند لیزر قابل اجرا می باشد و این روش هم مانند مورد قبلی که ذکر شد جنبه زیبایی داشته و برای از بین بردن لکه های موجود بر روی دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد. از این روش حتی برای از بین بردن بد رنگی های ژنتیکی که روی دندان ها وجود دارد هم می توان استفاده کرد. امروزه استفاده از بلیچینگ به دلیل قیمت مناسب آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و معمولا بسیاری از افراد از این روش برای سفیدی دندان های خود استفاده می کنند.

  ۴_ اطفال: در دندانپزشکی نوین بخش اطفال فعال بوده و در این بخش با بهره گیری از پزشکان متخصص این حوزه تمام کار های دندانپزشکی مخصوص اطفال انجام می گیرد.

   

  شناخت خدمات دندانپزشکی نوین

  ۵_ جراحی لثه: در بین خدمات درمانی ارائه شده دردندانپزشکی نوین می توان به جراحی لثه اشاره کرد. معمولا در بیماری های لثه اولین اقدام درمان های بدون جراحی می باشد تا ریسک جراحی برای فرد بیمار به وجود نیاید. اما هنگامی که این درمان ها پاسخ گو نباشد پزشک اقدام به جراحی خواهد کرد. دندانپزشکی نوین با بهره گیری از متخصصین جراحی تمام جراحی های مربوط به فک و دندان را انجام داده و می تواند در این حوزه به شما کمک کند. از جمله این جراحی ها می توان به جراحی های پیشرفته مانند جراحی فک یا شکستگی های فک و هم چنین جراحی های ساده و سرپایی مانند جراحی دندان عقل نهفته اشاره کرد.

  ۶_ پروتز: خدمات پروتز در دندانپزشکی نوین به دو صورت متحرک و ثابت ارائه می شود که هر دو روش برای جایگزینی دندان های کشیده شده مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین در مواردی مانند بازسازی تاج دندان ها هم می توان از انواع پروتز ثابت یا متحرک استفاده کرد.

  ۷_ جرم گیری دندان: معمولا جرم گیری یکی از کار هایی است که در دندانپزشکی کارکرد فراوانی دارد. برای مثال قبل از انجام بلیچینگ گاهی نیاز به جرم گیری می باشد. این روش یکی از روش های زیبایی و برای سفید کردن دندان مورد استفاده قرار می گیرد. این کار در دندانپزشکی نوین به دو صورت دستی یا با استفاده از دستگاه های مخصوص زیر نظر بهترین متخصصان انجام می گیرد.

  ۸_ ایمپلنت: ایمپلنت یکی از به روز ترین روش های درمانی در دندانپزشکی می باشد که برای جایگزینی دندان های از دست رفته می تواند مناسب ترین گزینه باشد. برای حل مشکلاتی مانند فاصله ی دندانی هم می توان از این روش استفاده کرد. در این روش از فلزاتی سازگار با بدن استفاده می کنند و آن را به صورت یک پیچ در داخل استخوان فک جایگذاری می کنند.

  موارد گفته شده تنها بخشی از فعالیت های کلینیک نویندر حوزه دهان و دندان می باشد که برای آشنایی شما با حیطه فعالیت های ما بیان شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تمام خدمات ارائه شده در کلینیک نوین می توانید به بخش های مختلف سایت ما سری بزنید و یا این که از طریق تلفن های قرار داده شده بر روی سایت با ما در ارتباط باشید. مشاوران ما آماده پاسخ گویی به شما در زمینه های مختلف دندانپزشکی می باشند.

   فرم تماس با ما

    دکمه بازگشت به بالا